JRT AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED

Võistlus on mõeldud vaid Jack Russelli terjeritele. Osaleda võivad ka tõupaberiteta koerad, kes end Jack Russelli terjerina tunnevad, kuid nemad ei saa võistelda meistritiitlile.

Võisteldakse järgmistele tiitlitele:

  • JRT noorte agility meister
  • JRT agility meister
  • JRT veteranide agility meister

Noorteklass on koertele, kes ei ole varem osalenud ametlikel agility võistlustel ja kes on saanud võistluste päevaks vähemalt 12-kuuseks. Noorte võistlus koosneb kahest hüpperajast, kus on kasutusel tunnelid, kott ja erinevad hüppetakistused. Hüppekõrgused on väikemini klassis 15cm, mini klassis 20 cm, midi klassis 30cm. Võitja selgub kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Meistriklass on koertele, kes võistlevad A1-A3 klassis. Meistriklassi koerad võistlevad open-klassi tasemel radadel, kus on kasutusel kõik takistused. Hüppekõrgused on väikemini klassis 20 cm, mini klassis 25 cm, midi klassis 35 cm. Võitja selgub kahe raja kokkuvõttes.

Veteranide klass on üle 8-aastastele koertele. Veteranid jooksevad noorteklassi rada ning omanikel palume registreerimisel märkuste lahtrisse kirjutada neile sobiv hüppetakistuste kõrgus. Võitja selgub
kahe hüpperaja kokkuvõttes.

Lisaks on veel kaks algajate tunnelirada kus võivad osaleda kõik, kes ei ole varem ametlikel võistlustel võistelnud ja kus ei ole vanuse alampiiri. Siin ei võistelda meistritiitlile.

NB! Osaleda saab sama koeraga ka rohkem kui ühes võistlusklassis (nt algajate tunnelirada ja noorteklass). Meistriklassi koerad tunneliradadel võistlema ei pääse.

JRT AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2022

JRT AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2021

JRT AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2020

JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2019

JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2018

JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2017

JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2016

JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2015

JRT MITTEAMETLIKUD AGILITY MEISTRIVÕISTLUSED 2014

Back to top