URUPÄEVAD / VEREJÄLJE KOOLITUS

VEREJÄLJE KOOLITUS 2019

Isadpäeval kogunes 11 russelli Kalmeoja lõkkeplatsile, et veeta koos üks tore pühapäev. Koolitaja Ilona sõnul olid kõik koerad enam kui tublid ning tugeva jahiinstinktiga. Samuti nautisid kõik koerad õiget metsaelu ning verejälje jahti täiel rinnal. 

Järgmise korrani! EJRTÜ tahab veel omakorda tänada nii koolitaja Ilonat kui kõiki tublisid osalisi.

URUPÄEV 2018


Urupäev toimus  28. oktoobril  2018 Kuusalu vallas Mustametsa külas Suurekivi talus.

 

URUPÄEV 2017

28. oktoobril toimus  Kuusalu vallas Jahikoolis urupäev. Koku osales 13 russelli (Herta, Ida, Jacki, Rik, Ace, Art, Grace, Roosi, Friida, Franky, Ashton, Milo, Bibi), kes said kõik uru ja rebasega tutvust teha. Oli ka neid, kes urus esimest korda, kuid kõik koerad töötasid,  kes innukamalt, kes tagasihoidlikumalt.

Täname kõiki osalejaid ja samuti koolituse läbiviijaid Ilonat 

Järgmisel päeval läbisid edukalt urueksami Herta, Sissi ja Amore.

URUPÄEV 2016

Sel aastal toimus urupäev 22. mail paraleelselt kahes kohas: nii Kuusalu vallas Jahikoolis kui Jõgevamaal Roosiaia talu kunsturus. Ilm oli väga ilus ja andis kogu üritusele palju energiat juurde. Smile

Ühtekokku osales lausa 18 russellit. Jahikoolis läbis urukoolituse 12 koera, Koolipidaja Ilona oli meie koerte töökuse ja entusiasmiga väga rahul. Kõik koerad töötasid,  kes südikamalt, kes tagasihoidlikumalt. (Rebane sai preemiaks kotitäie seajalgu). 

Roosiaia jahikoolis läbis koolituse 6 koera, kes samuti kõik väga tublisti urus töötasid ja entusiasmi ülesse näitasid!

Täname kõiki osalejaid ja samuti koolituse läbiviijaid Ilonat ja Marjut! Ja ilmataati ka .

Suve jooksul plaanime võimalusel veel kord urukoolituse korraldada ja loodame ka, et see õnnestub ajastada urueksami ajaga.

URUPÄEV 2015

15. augustil Kuusalus toimunud urupäev oli põnev ja meeleolukas. Olenemata suvepuhkuste tuhinas lühikeseks jäänud etteteatamisajast, võttis päevast osa 10 tegusat russelit, neist 3 isast ja 7 emast. Osalejad said tutvuda nii tehisuruga kui ka verejäljega. Täname südamest Jahikooli pererahvast ja kindlasti kordame peagi jälle!

VEREJÄLJE KOOLITUS 2014

Verejälje koolitus toimus 27. aprillil Randveres Tädu matkarajal Viimsis. Koolitajaks oli Eesti Takside Tõuühingu juhatuse liige Mari-Ann Rehk.

Osales 5 russelli: Jacky, Ruben, John, Ats ja Lana, kelle omanikud koolitusega väga rahule jäid ning soovivad edaspidigi verejälge katsetada. 

URUPÄEV 2014

27. septembril toimus tõuühingu igaaastane urupäev. Seekord tutvusime uru ja rebasega Harjumaal MTÜ Jahikoolis. Rõõm oli tõdeda, et pea pooled osalenud koertest olid noored ja urus esimest korda. Noorim russellitüdruk, kes rebast nuusutamas käis oli lausa 3,5 kuune. Üldine tase oli hea ning koolitaja Ilona jäi meiega väga rahule. Nii mõnigi koer sai rohelise tule eksamile minekuks. Suured tänud kõigile osalejatele ja Ilonale põhjaliku koolituse ning toreda päeva eest!

Kuna paljud osavõtjad uurisid, millal toimub Ilonal järgmine koolitus, siis nüüdseks on päevad selgunud – 11.10 ja 25.10. lisainfo ja kontaktid www.jahikool.ee.

Vanemad urupäeva ja verejälje koolituse üritused leiab arhiivist

Back to top