9.AUGUST TOIMUB JACK RUSSELL´I TERJERITE ERINÄITUS

Jack Russell’i terjerite VIII erinäitus toimub 9. augustil 2020 Kiili kooli (Kooli 2, Kiili, Harjumaa) staadioni kõrval rohealal. Tallinna poolt tulles keerata ära enne koolimaja, Nabala poolt pärast koolimaja, sisenemine rahvamaja poolt. Plaani leiad siit: http://www.jackrussellterjer.ee/sites/default/files/Kiili%20joonis%20Na%CC%88itus_2018%20%281%29.jpg

PROGRAMM: 
10:30  Sissepääs ja vet.kontroll 

11:00  Hindamine     

  • Beebiklass – 2 koera 
  • Kutsikaklass – 2 koera 
  • Juunioriklass – 5 koera 
  • Noorteklass – 4 koera 
  • Avaklass – 10 koera
  • Kasutusklass – 3 koera 
  • Tšemprioniklass – 2 koera 
  • Veteraniklass – 6 koera 
  • Kasvatajateklass – 1 kasvataja 
  • Järglasteklass – 1 koer 

13:00  Lisavõistluste võitjate autasustamine ja Best In Show 

Koeri hindab Kalvo Kriisk Eestist.
Ringikorraldaja on Kadi Ivask, ringisekretär Elo Lindi ja veterinaar Kadi Viitmaa.

Ametlikud auhinnad:  

TPB, TPK, VSPK, TPJ, VSPJ, TPV, TP, VSP, BIS I, II, III ja IV koht

Näituse raames toimub kaks mitteametlikku hindamist. Kohtunik valib esitletud koerte hulgast välja parima temperamendiga russelli ja kauneima siledakarvalise russelli.

Eriauhinna parimale Eestis sündinud JRT-le (kes jõuab BIS-ile) panevad välja kennelid Karanest, Lexberry’s ja Jump’n’Roll.
Eriauhinna kõige vanemale näitusel osalevale JRT-le panevad välja kennel Oruallika ja Janne Orro Loomakliinik.

Kes on esmakordselt näitusel osalemas, siis ärge unustage kaasa võtta koera vet.passi,, näituserihma, näitusenumbrihoidjat, maiusekotikest, joogikaussi, kakakotti jms vajalikku!
Kuna tegemist on terve päeva näitusega, siis oleks soovitav ka koerale oma puur kaasa võtta, et vahepeal toimuvast melust natuke puhkust anda, eriti just noortele koertele, kes väsivad kiiresti.
Näitusenumbrid ja kataloogid saavad osalejad kohapeal infotelgist, kui registreerimine on alanud.
Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt Eesti Kennelliidu vaktsineerimisnõuetele ning olema märgistatud ID-tätoveeringuga või omama mikrokiipi.

Käesolev näitus on Eesti Kennelliidu kalenderplaanis ja see toimub vastavalt EKL näituste eeskirjale. Näitus on All Day ehk terve päeva näitus ja planeeritud kestvusega neli tundi.
Koera esitleja peab hoolitsema koera õigeaegselt ringis osalemise eest. Hilinenud koerad saavad vaid hinde ning ei võistle.
Protesti protseduurireeglite rikkumise kohta saab esitada näitusel võistelnud koera omanik või händler näituse toimkonnale hiljemalt näituse päeva lõpuks, tasudes samaaegselt näituse toimkonna poolt määratud kautsjoni. Käesoleva näituse kautsjon on 30 EUR. Kaebus tuleb esitada infolauda. Peale näitust tuleb pöörduda näituse toimkonna poole e-posti aadressil info@jackrussellterjer.ee. Arusaamatuste lahendamiseks ja informatsiooni saamiseks palume pöörduda infolauda. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top