Aasta JRT 2020 konkurss

Head liikmed!

Nagu traditsiooniks on saanud, autasustame ka sellel aastal parimaid näituse- ja sportlikke russelleid.  Arvesse lähevad 2020. aasta ametlikud sooritused ja tulemused.

Aasta näituserussell

(eeskirjad: https://www.jackrussellterjer.ee/eeskirjad/aasta-naituse-jrt/ ).

Eestis toimunud näituste tulemuste punktid arvestab EJRTÜ, kuid osaleda soovija annab oma osalemissoovist ise perioodi lõpus e-maili teel teada, saates oma koera EST-registri lingi näitusetulemustega. Väljaspool Eestit toimunud näitused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta edukaima punktiarvestuses, lähevad arvesse vaid siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed näituse kohta (rahvusvaheline, rahvuslik, kõikide tõugude, rühma- või erinäitus) koos kirjelduslehe koopiaga ja saavutatud tulemuste selgitusega (hinne, koht jne).

Aasta agilityrussell

(eeskirjad: https://www.jackrussellterjer.ee/eeskirjad/aasta-agility-jrt/ ).

Kõikidel  koertel läheb arvesse viis parimat ametliku võistluse tulemust. Eestis toimunud võistluste tulemuste punktid kogub ja kirjutab üles EJRTÜ, neid omanikud saatma ei pea. Väljaspool Eestit toimunud võistlused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta edukaima agility koera punktiarvestuses, lähevad arvesse siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed koos hindamislehe või võistlusraamatu koopiaga.

Aasta SK/KK russell

(eeskirjad: https://www.jackrussellterjer.ee/eeskirjad/aasta-sonakuulelikum-jrt/).

Eestis toimunud võistluste ja eksamite tulemused kogub ja kirjutab üles EJRTÜ, neid saatma ei pea. Väljaspool Eestit toimunud võistlused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta sõnakuulelikuma koera punktiarvestuses, lähevad arvesse vaid siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed koos võistlusraamatu koopiaga.

Aasta RK russell

(eeskirjad: https://www.jackrussellterjer.ee/eeskirjad/aasta-sonakuulelikum-jrt/)

Eestis toimunud võistluste ja eksamite tulemused kogub ja kirjutab üles EJRTÜ, neid saatma ei pea. Väljaspool Eestit toimunud võistlused, mis EJRTÜ punktisüsteemi järgi annavad punkte aasta rallikuulekaima koera punktiarvestuses, lähevad arvesse vaid siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le andmed koos võistluskaardi/võistlusraamatu koopiaga. Tulemused peavad EJRTÜ-le laekuma punktiarvestust peetavale aastale järgneval aastal välja kuulutatud tähtajaks.

Aasta jahikatserussell

(eeskirjad: https://www.jackrussellterjer.ee/eeskirjad/aasta-jahikatserussell/).

Eestis toimunud jahikatsete ja eksamite tulemused kogub EJRTÜ, neid saatma ei pea. Väljaspool Eestit toimunud katsed ja eksamid, mida ka Eesti Kennelliit ametlikult arvestab lähevad arvesse vaid siis, kui koera omanik saadab EJRTÜ-le katse ja soorituse andmed koos tulemuste koopiaga. Tulemused peavad EJRTÜ-le laekuma punktiarvestust peetavale aastale järgneval aastal välja kuulutatud tähtajaks. Eksami- ja katsetulemusi punktide järgi ei järjestata, EJRTÜ autasustab kõiki eksami  ja/või  katse sooritanud JRT-d ja tema omanikke, et tunnustada JRT tõuomast käitumist.

Aasta russelli konkursil osalemise soovist palume anda teada ja saata näituste/võistluste/jahikatsete tulemused hiljemalt 4. aprilliks 2021 e-postile info@jackrussellterjer.ee.

Autasustamine toimub EJRTÜ üldkoosolekul 2021. aasta kevadel.

Heade soovidega

EJRTÜ  

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top