Jack Russelli terjerite erinäituse info

Jack Russelli terjerite XI erinäitus toimub 06.08. Kiili kooli staadioni kõrval asuval rohealal. 

Kohtunik: Audrone Babianskiene, Leedu.

Programm:
10:30 Sissepääs ja vet. kontroll
11:00 Hindamine – mitteametlik näitus
11:30 Hindamine – ametlik näitus
14:00 Lisavõistluste algus ja Best In Show

Näituse raames valitakse ametlikus näituseklassis osalevate koerte hulgast parima temperamendiga Jack Russelli terjer ja kauneim siledakarvaline Jack Russelli terjer.

Eriauhinna parimale Eestis sündinud Jack Russelli terjerile (kes jõuab BIS-ile) panevad välja kennelid Karanest, Lexberry’s ja Jump’n’Roll.

Eriauhinna kõige vanemale näitusel osalevale Jack Russelli terjerile panevad välja kennel Oruallika ja Janne Orro Loomakliinik.

Näitusenumbrid ja kataloogid saavad osalejad kohapeal infotelgist, kui registreerimine on alanud. Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt Eesti Kennelliidu vaktsineerimisnõuetele ning olema märgistatud ID-tätoveeringuga või omama mikrokiipi.

Käesolev näitus on Eesti Kennelliidu kalenderplaanis ja see toimub vastavalt EKL näituste eeskirjale. Näitus on All Day ehk terve päeva näitus ja planeeritud kestvusega neli tundi.

Koera esitleja peab hoolitsema koera õigeaegselt ringis osalemise eest. Hilinenud koerad saavad vaid hinde ning ei võistle.

Arusaamatuste lahendamiseks ja informatsiooni saamiseks palume pöörduda infolauda. Protesti protseduurireeglite rikkumise kohta saab esitada näitusel võistelnud koera omanik või händler näituse toimkonnale hiljemalt näituse päeva lõpuks, tasudes samaaegselt näituse toimkonna poolt määratud kautsjoni. Käesoleva näituse kautsjon on 30 EUR. Kaebus tuleb esitada infolauda. Peale näitust tuleb pöörduda näituse toimkonna poole e-posti aadressil info@jackrussellterjer.ee.

NB! Meelespea näitusel osalejale.

KAASA VÕTTA:

  • koera vet.pass, 
  • näituserihm, 
  • näitusenumbri hoidja, 
  • maiusekotike, 
  • joogikauss, 
  • kakakott 
  • soovitavalt kaasa võtta koera puur, et toimuvast melust koerale puhkust anda.

Näituse asukoha plaan:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top