JRT AGILITY MEISTRIVÕISTLUSTE KOKKUVÕTE 2018

JRT AGILITY MEISTRIVÕISTLUSTE KOKKUVÕTE 2018

23. septembril 2018 toimusid Maardus TAKO hallis EJRTÜ korraldatud V JRT mitteametlikud agility meistrivõistlused.

Kohtunik oli Irina Ostrovskaja ja startijaid oli kõigis võistlusklassides kokku 45, mis on rekordiline! Tunnelirada jooksis 13 võistluspaari, noorterada 17 võistluspaari, veteranide rada 6 võistluspaari ja meistrirada 9 võisltuspaari. 

Rajad olid huvitavad ja ka piisavalt keerulised, eriti meistriklassis. Et terasid sõkaldest eraldada, oli vaja nii ajutööd kui kiireid jalgu. Au ja kiitus neile, kes tulemuse kirja said!

Algajate tunneliraja esikolmik oli meeste päralt: I koht Martin ja Dora, II koht Erkki ja Samia, II koht  Aleksandr ja Mint 

JRT agility noortelassi meistritiitli saavutasid Martin ja Dora, II koht Marit ja Roosi, III koht Kaie ja Ddi

JRT agility veteranide esikolmik: I koht Olga ja Njusha, II koht Natalja ja Viking, I koht , III koht Tiina ja Rutt. Kuna meistritiitel läheb parimale tõupaberitega russellile, siis veteranide meistritiitli said Natalja ja Viking. 

JRT agility meistri tiitli saavutasid viiendat aastat järjest Kristi ja Lumi, II koht Liidia ja Love, III koht Tiina ja Chilli

Hoolimata mitmetest tõrgetest, õnnestus üritus hästi, ja seda vaid tänu imelistele toimkonnaliikmetele, abilistele ja osalejatele! 

Täname meie tublisid võistluspaare ja kõiki kaasaelajaid sportliku päeva eest,  täname meie toetajat Royal Canini ning fotograaf Martti Vaidlat. Eriti suured tänud ülikiirelt reageerinud Irina Ostrovskaja’le, kes meile asenduskohtunikuks tuli, samuti Kristi Vaidlale, kes sekundi pealt reageeris ja meile esimese tunneliraja välja mõtles, nii et rajaga tutvumist saime alustada punkitpealt kell 16.00!

Kohtumiseni kuuendatel JRT agility meistrivõistlustel!

Kõik TULEMUSED

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top