TERVISEPÄEV 2021

Head liikmed!  

EJRTÜ tervisepäev toimub 5.detsembril 2021 kell 15.00 Tallinnas Tiina Toometi kliinikus aadressiga Sõle 3. Osaleda võivad nii tõutunnistusega kui ka tõutunnistuseta koerad. 

Tervisepäeval on võimalik teostada silmauuringut ja põlveuuringut. Mõlemad uuringud on kohustuslikud aretusnõuetes. 

Kõik uuringu läbinud tõutunnistusega koerad saavad ametliku hinnangu, mis kantakse ka Eesti Kennelliidu (EKL) registrisse. Kui tegemist on tõupaberiteta koeraga, siis on uuringu tulemus vaid pererahvale teadmiseks. 

Uuringutel osalev koer peab olema  märgistatud mikrokiibiga. Kaasa tuleb võtta koera tõutunnistus või selle koopia (mitte pass vaid tõutunnistus).  

Uuringute eest tasumine toimub kohapeal sularahas. 

Silmauuringu tulemus on kehtiv 1 kalendriaasta. Uuringut teostab dr Ülle Kell. Silmauuringu hind on  40 eurot. 

Üle 10 aastastele koertele 20 eurot. Soodushinnaga osalemise eelduseks: omanik on praegu või on olnud varem EJRTÜ  liige või koer on saanud järglaseid ja koer ei ole eelmisel aastal soodushinnaga uuringut saanud. 

Põlveuuringu tulemus on üle 1 aasta vanustel koertel ametlik. Aretuseeskirjade kohaselt on soovituslik teha üle 5 aasta vanusele koerale korduspõlveuuring, kui esmane uuring on tehtud nooremalt kui 3 aastaselt. 

Uuringut teostab dr Elo Võõsa. Põlveuuring hind on  20 eurot. 

Koerte arv on piiratud, seega saavad osaleda ainult eelregistreeritud koerad.  Palume saata e-kiri aadressile info@jackrussellterjer.ee järgneva infoga:   

1) koera ametlik nimi,   

2) omaniku nimi,  

3) kas soovite osaleda ühes või mõlemas uuringus.   

Registreerimine lõpeb 1.detsember 2021. Koerad jagatakse gruppidesse ning vastuvõtu kellaaeg teavitatakse peale registreerimisaja lõppu e-kirja teel. 

Uuringute vajalikkusest saab lugeda Jack Russell’i terjerite aretusnõuetest: http://www.jackrussellterjer.ee/sites/default/files/ARETUSN6UDED%20UUS.pdf 

Tervisepäeva korraldamisel lähtume toimumisajal kehtivatest koroonaviiruse leviku tõkestamise meetmetest ja piirangutest.

Kui koeri on kirjas vähem kui 10, jääb tervisepäev ära. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top