JACK RUSSELLI TERJERITE 2022 ERINÄITUSE REGISTREERIMINE ON AVATUD

Alanud on registreerimine Jack Russelli terjerite sertifikaadiõigusega erinäitusele, mis toimub 07.augustil 2022 Kiilis.

Erinäituse kohtunik on Nina Janger, Soome.

Info ja registreerimine:

Hindamisklassid:
– beebiklass (4-6 kuud)
Esimeseks tulnud isase ja emase beebikutsika seast, kellele on omistatud ERIAUHIND, valitakse tõu parim beebi (TPB) (kes osaleb ka näituse lõpus toimuval  BEST IN SHOW võistlusel) ning vastassugupoole parim beebi (VSPB).
– kutsikaklass (6-9 kuud)
Esimeseks tulnud isase ja emase kutsika seast, kellele on omistatud ERIAUHIND, valitakse tõu parim kutsikas (TPB) (kes osaleb ka näituse lõpus toimuval  BEST IN SHOW võistlusel) ning vastassugupoole parim kutsikas (VSPK).
– juunioriklass (9-18 kuud)
Esimeseks tulnud tunnustuse “Sertifikaadi kandidaat” saanud isane ja emane juuniorkoer võistlevad omavahel “Tõu Parima Juuniori” (TPJ) nimetusele. Teiseks jäänud koer saab nimetuse “Vastassugupoole Parim Juunior” (VSPJ). Tõu Parim Juunior võistleb ka näituse lõpus toimuval  BEST IN SHOW võistlusel
– noorteklass (15-24 kuud)
– avaklass (alates 15 kuust)
– kasutusklass (alates15 kuust)
– tšempioniklass (alates 15 kuust)
– veteraniklass (alates 8. aastast)
Esimeseks tulnud tunnustuse “Sertifikaadi kandidaat” saanud isane ja emane veterankoer võistlevad omavahel “Tõu Parima Veterani” (TPV ) nimetusele. Teiseks jäänud koer saab nimetuse “Vastassugupoole Parim Veteran” (VSPV). Tõu Parim Veteran võistleb ka näituse lõpus toimuval  BEST IN SHOW võistlusel
Juuniorklassis, noorteklassis, avaklassis, kasutusklassis, tsempioniklassis ja veteranklassis tulemusega SK 1-4 kohale tulnud koertest järjestab kohtunik neli paremat koera (isased ja emased eraldi) ja omistab sertifikaadi.
Esimeseks tulnud isane ja emane koer võistlevad “Tõu parima” (TP) nimetusele. Teiseks jäänud koer saab nimetusele “Vastassugupoole parim” (VSP)
Tõu parim koer osaleb näituse lõpus toimuval  BEST IN SHOW võistlusel.
– kasvatajaklass, võisteldakse näituse parima kasvataja nimetusele
Klassis hinnatakse ühe kasvataja kolmest kuni viiest koerast koosnevat rühma, kes on pärit vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning antud näitusel saavutanud vähemalt hinde “VÄGA HEA”. Klassis ei saa osaleda kutsikad.
– järglasteklass, võisteldakse näituse parima järglasteklassi nimetusele
Klassis hinnatakse isast või emast aretuskoera koos kolme kuni viie järglasega, kes on pärit vähemalt kahest erinevast kombinatsioonist ning antud näitusel saavutanud vähemalt hinde “VÄGA HEA”. Klassis ei saa osaleda kutsikad.
– paarid, võisteldakse näituse parima paari nimetusele
Klassis hinnatakse ühele omanikule kuuluvat ning ühe händleri poolt esitatavat samatõulisest isasest ja emasest koerast koosnevat paari. Need koerad on sellel näitusel saavutanud vähemalt hinde „VÄGA HEA“.Klassis ei saa osaleda kutsikad.

Toimub lisavõistlus parima temperamendiga Jack Russelli terjeri ja kauneima siledakarvalise Jack Russelli terjeri tiitlile. 

Registreerimine toimub Eesti Kennelliidu online-süsteemi kaudu https://online.kennelliit.ee/

Registreerimistasu kanda Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühingu kontole EE142200221031397147Swedbank.

Kõik ülekandega seotud kulud tasub maksja. Koera näitusele registreerimise andmed ja makse laekumine peavad korraldajani jõudma samal hinnaperioodil. Makse selgitusse palume panna
koera (täis)nimi, mitte registreeringul EKLi poolt väljastatud arve number.

NB! Eesti Jack Russelli Tõuühingu liikmetel arvestada registreerimistasu maksmisel sellega, et Eesti Kennelliidu online-süsteem ei võimalda eristada Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühingu liikmeid, mistõttu koostab süsteem arve mitte-liikme registreerimistasuga. Eirake arvele märgitud registreerimistasu ning tasuge alltoodud liikmetele määratud tasu.

Registreerimistasu (EUR)   kuni 26.06 kuni 29.07
Eesti Jack Russell’i Terjerite Tõuühingu liikmetele beebi, kutsikas, kuni 10-aastane veteran 15 25
  üle 10-aastane veteran tasuta tasuta
  koer 25 35
Mitte-liikmetele beebi, kutsikas, veteran 25 35
  koer 35 45
  Kasvatajaklass, järglaste klass, paaride võistlus ja lisavõistlused tasuta tasuta

Kõik näitusel osalevad koerad peavad olema vaktsineeritud vastavalt Eesti Kennelliidu vaktsineerimisnõuetele ning olema märgistatud ID tätoveeringuga või omama mikrokiipi.

Näituse toimkonnal on vajadusel õigus teha muudatusi.

Info ja küsimused: show@jackrussellterjer.ee

Info saadaval Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühingu kodulehel.

Information in english is here

Sel aastal toimub lisavõistlusena ka match-show taoline näitus, kus saavad osaleda koerad, kes ei kvalifitseeru näituse ametlikku võistlusklassi (nt. vale hambumusega koerad või langemata munanditega/kastreeritud isased jne) või kellede omanikud ei soovi osaleda ametlikul näitusel. 

Tegemist on mitteametliku võistlusklassiga ja mõeldud FCI tõutunnistust omavatele Jack Russelli terjeritele. Osalevad koerad saavad mitteametliku kirjelduse.

Klassid:

 • isased kutsikad: 5-9 kuud;
 • emased kutsikad: 5-9 kuud;
 • isased avaklass: 10 kuu vanused ja vanemad  koerad;
 • emased avaklass: 10 kuu vanused ja vanemad  koerad.

Tingimused:

 • mitteametlikku klassi registreeritud koerad ei saa võistelda näituse ametlikes  klassides;
 • isaseid ja emaseid hinnatakse eraldi;
 • TP/VSP valitakse avaklassi võitjate hulgast;

Registreerimiseks mitteametlikklassi palume saata info@jackrussellterjer.ee

e-kiri, milles märkida:

 • koera täisnimi;
 • koera sugu;
 • koera vanus;
 • koera registrilink või tõutunnistuse koopia.

Registreerimistasu kanda Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühingu kontole EE142200221031397147Swedbank.

Kõik ülekandega seotud kulud tasub maksja. Koera näitusele registreerimise andmed ja makse laekumine peavad korraldajani jõudma samal hinnaperioodil. Makse selgitusse palume panna koera täisnimi.

Registreerimistasukuni 26.06kuni 29.07
EJRTÜ liikmetelekutsikas1015
koer1520
Mitte-liikmetelekutsikas1520
koer2025

NB! Seoses muutuva olukorraga maailmas, oleme näituse mitte toimumise korral valmis registreerimisperioodil tagastama kogu registreerimistasu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to top